Volejte: 731 403 744 I Otvírací doba: po-pá od 09:00 - 18:00

Svět zdraví ProLife Olomouc

S námi zdravě a hravě zhubne každý, i VY :-)

166 352 kg zhubli klienti Světa zdraví na základě metody nutriční typologie. Přidejte se.

paniMetoda hubnutí Světa zdraví je založena na důkladné analýze vašeho zdravotního stavu a metabolického typu. Analýzou genů, krve, pH organismu, fyzických i psychických dispozic získáte nejlepší postup, jak dosáhnout ideální váhy a zlepšení zdravotního stavu. S námi může zhubnout opravdu každý díky tomu, že jídleníčky stanovujeme individuálně po důkladné analýze. Neexistuje totiž univerzální řešení pro všechny lidi stejné. V tomto je rozdíl mezi naší vědeckou metodou a šarlatány. 

Jídelníčky a hubnutí bez rizika - hubněte bez hladu a bez jojo efektu!!

Hubnutí je přirozený proces, který se může naučit opravdu každý bez rozldílu věku a pohlaví. Stačí jen vědět jak na to. Vše Vás naučíme..

hubnuti-dietY

GARANCE SPOKOJENOSTI S KONZULTACÍ !!
Pokud nebudete s konzultací spokojeni, vrátíme Vám peníze zpátky!

Akce: Komplexní konzultace se slevou 50%!

Hubnutí, zlepšení fyzické a psychické kondice, zvýšení sebevědomí a pracovní vyýkonnosti, toho vše můžete dosáhnout s pomocí naší unikátní metody založené na vytvoření jídleníčku na míru na základě analýzy vaší krevní skupiny, pochopení a úpravy vašeho životního stylu tak, aby vaše tělo dostávalo přesně to, co potřebuje a netrpělo špatnou dietou, ale naopak získávalo potřebné živiny a látky. Hubnutí s námi je bezpečné a efektivní díky mnohaletým zkušenostem špičkového vědeckého týmu Světa zdraví, který metodu nutriční typologie rozvíjí a vylepšuje již řadu let se stovkami spojkojených zákazníků.

 

thumbnail-483120-banner-sleva-konzultace

 

Co se skrývá pod odborným názvem "nutriční typologie" ?

Je autorsky chráněný systém, který byl vyvinut předními lékaři a dietology v čele s panem RNDr. Petrem Fořtem, Csc., a to za účelem zhodnocení aktuálního zdravotního a nutričního stavu svého klienta. V praxi se používá tzv. Komplexní nutriční typologie, která obsahuje toto zhodnocení.

Výstupem tohoto vyšetření je sestavení jídelníčku pro každého klienta individuálně, na základě výsledku nutriční typologie.

Dodržování plánu přispěje ke zvýšení biologické hodnoty stravy, normalizace vnitřního prostředí a mnohem více. Ale co je hlavní?! Budete se cítit fit! 

Komplexní nutriční typologie vychází z několikaleté praxe a představuje tak kvalitní systém pro každého člověka, který chce zhubnout. Jídelníček musí být nastolený tak, aby vaše tělo žádným způsobem živiny nestrádalo. S tímhle vám pomůže komplexní nutriční typologie.

thumbnail-483120-banner-sleva-konzultace

Google+

AKCE: Nutriční konzultace se slevou 50% jen za 200,- při online objednávce
Zapište součet čísel 10 a 52
Odeslat formulář
  • Články a správném hubnutí a stravě

Vliv stravy na moji psychiku
Vliv stravy na moji psychiku2š kg dole, aneb musela jsem udělat radikální krok!

To správné „nakopnutí“
To správné „nakopnutí“Po 6 měsících jsem o 10 kilo lehčí a cítím se skvěle.

Je důležité se rozhodnout
Je důležité se rozhodnoutJak měním postupně a jistě svůj životní styl v Olomouci

O 9 let mladší
O 9 let mladší

Obrovská změna díky Světu zdraví Olomouc
Obrovská změna díky Světu zdraví Olomouc60 let, o 10 kg méně a cítím se skvěle!

Ach jo! musím obměnit celý šatník
Ach jo! musím obměnit celý šatník

Může ovoce škodit?
Může ovoce škodit?Běžně je ovoce považováno za velmi zdravé pro vysoký obsah vlákniny, vitamínů, minerálů a nemělo by chybět v žádném jídelníčku. Ale málokdo si uvědomuje, že mnoho druhů ovoce má i vysoké procento cukru a že přemíra jednoduchých cukrů v potravě může způsobit nadváhu a přispět k mnoha zdravotním problémům.

Mladá dáma s námi velmi úspěšně zhubla
Mladá dáma s námi velmi úspěšně zhublaDo světa zdraví mě přivedla nespokojenost s přibývajícími kily.Nechtěla jsem jít do žádných drastických diet ani užívat preparáty na hubnutí či nechuti k jídlu..